ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY – 30.12.2012r.

1. Jutro zakończenie starego roku. Zapraszam na Mszę Świętą o godzinie 1800, która połączona będzie z nabożeństwem dziękczynno – przebłagalnym oraz sprawozdaniem duszpasterskim za rok 2012.

2. W środę zapraszam na Mszę Świętą zbiorową do Matki Bożej Nieustającej pomocy i nowennę.

3. W piątek przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godziny 1000. Spowiedź I piątkowa od godziny 1700

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 1000 zmiana tajemnic różańcowych. Serdecznie zapraszam Żywy Różaniec.

5. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.

6. W przyszłą niedzielę z racji Uroczystości Objawienia Pańskiego – Trzech Króli zbiórka do puszek na Misje.

7. W sobotę  proszę o posprzątanie kościoła następujące rodziny z ul. Powstańców Wlkp.: Państwa Pawlaków, Dubińskich, Sarotów, Mikołajczaków, Skrawków, Idziorków, Matuszkiewiczów. Rodzinom, które sprzątały w sobotę kościół serdecznie dziękuję. Zamiast kwiatów proszę by ofiary na kwiaty przekazać paniom katechetkom. Przeznaczymy je na dekoracje świąteczne.

8. Kolęda na ten tydzień:

– środa od godz. 1200 – Drogosław ( od końca )

– czwartek od godz. 1200 – Józefów, również rodziny, które były łączone z ulicą Orpiszewską

– piątek od godz. 1300 – Pogrzybów, ul. Korczaka

– sobota od godz. 1000 –  ul. Orpiszewska i ul. Piaskowa. Proszę bardzo o przyjechanie po mnie na kolędę 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

9. Polecam prasę katolicką: Opiekuna i Gościa Niedzielnego oraz „Nowe odgłosy dzwonów” oraz kalendarze diecezjalne na przyszły rok.

10. Dzisiaj o godzinie 1500 w parafii Skrzebowa odbędzie się  koncert kolęd i tańczone jasełka w wykonaniu zespołu tańca ludowego „Swojacy”. Koncert odbędzie się w Skrzebowskim kościele.

.