Aktualności

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.02.2013r.

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po mszy św. o godz. 1000 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W środę zapraszam na Mszę Świętą zbiorową do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nowennę. We Mszy Św. uczestniczą dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej. Po Mszy Świętej odbędzie się  spotkanie z rodzicami I komunijnymi.

3. W czwartek o godzinie 1830 odbędzie się na probostwie posiedzenie Rady Parafialnej

4. W piątek we Mszy Św. uczestniczy młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie formacyjne. Bardzo proszę by na spotkaniu byli obecni rodzice.

5. W sobotę  proszę o posprzątanie kościoła następujące rodziny z ul. Ogrodowej i Koźmińskiej: Państwa Cielochów, Marciniaków, Mądrzaków, Klibrów, Dutkowskich, Duczmalów, Sójków, Rymarkiewiczów. Rodzinom, które sprzątały w sobotę kościół serdecznie dziękuję.

6. Kolęda na ten tydzień:

– poniedziałek od godz. 1200 – ul. Rynek ( od nr 1 do 17 )

– wtorek od godz. 1200 – ul. Rynek ( od nr 18 do 31 )

– środa od godz. 1200 ul. Pleszewska ( od Państwa Morgiel w kierunku przedszkola )

– Czwartek ( dodatkowa kolęda dla tych rodzin, które w wyznaczonym terminie nie mogły przyjąć kolędy. Proszę o zgłoszenie dzisiaj w zakrysti adresu).

7. Dziękuję tym wszystkim którzy pomagali w rozbieraniu dekoracji świątecznych

8. W przyszłą niedzielę podczas Msz Św. odbędzie się zbiórka do puszek na zakony klauzurowe w naszej Diecezji. Wesprzyjmy Chojnie siostry, które codzienną swoją modlitwą wypraszają dla nas potrzebne łaski

9. Polecam prasę katolicką: Opiekuna i Gościa Niedzielnego oraz kalendarze diecezjalne na ten rok.

.