Aktualności

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.09.2012r.

1. W środę zapraszam na Mszę Świętą zbiorową i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszam na  spotkanie rodziców dzieci klas II przygotowujących się do komunii świętej. Spotkanie odbędzie się w kościele.

3. W piątek po wieczornej Mszy Świętej na probostwie odbędzie się spotkanie grupy Apostolstwa Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby szerzyć kult Miłosierdzia Bożego przez modlitwę i konkretne czyny miłości wobec bliźnich.

4. W piątek zapraszam na katechezę przygotowującą do sakramentu małżeństwa i życia w rodzinie młodzież klas II szkół ponad gimnazjalnych. Spotkanie odbędzie się w kościele o godzinie 18 30

5. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła następujące rodziny z ul. Polnej: Państwa Wałęsów, Blaszczyków, Czekalskich, Kurowskich, Mądrzaków, Hankiewiczów, Mądrzaków, Sobczaków. Serdecznie dziękuje rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.

6. Polecam prasę katolicką: Opiekuna, Gościa niedzielnego, Mały Gość dla dzieci oraz nowy numer naszego parafialnego miesięcznika. Jak każdego roku są do nabycia kalendarze diecezjalne na przyszły rok. Cena za sztukę 5 zł. Ofiary przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu.

.