Zestawienie złożonych ofert i informacja o wynikach postępowania – ” Konserwacja i restauracja wnętrza zabytkowego kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Raszkowie”
Dotyczy:
- Przeprowadzenia prac konserwatorskich i restauratorskich wewnątrz kościoła w obrębie ścian, sklepień
- Naprawa / wymiana / konserwacja drewnianej części podłogi w kościele
- Przeprowadzenie prac konserwatorskich / restauratorskich przy ambonie.
KOLĘDA
Odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą rozpoczną się 02 stycznia 2024r. i będą
miały dwojaką formę: połowa Parafian będzie mogła przyjąć kapłana
z błogosławieństwem kolędowym w swoim domu, natomiast druga połowa Parafian
będzie zaproszona do kościoła na Mszę św. z błogosławieństwem kolędowym.
Plan kolędy na najbliższe dni:
1. Wtorek 02.01.2024r. od godz. 11.00
ul. Krotoszyńska i Południowa (rozpoczęcie od strony Józefowa)
2. Środa 03.01.2024r. od godz. 12.00
Rynek od numeru 1 do 13
3. Czwartek 04.01.2024r. od godz. 12.00
Rynek od numeru 14 do 31
4. Piątek 05.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Żwirowa, Kwiatowa, Owocowa i Piaskowa
5. Poniedziałek 08.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Polna 22, 23 i 24
6. Wtorek 09.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Polna od numerów 29 do 1 (oprócz bloków)
7. Czwartek 11.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Polna 25 i 26
8. Piątek 12.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Polna 27 i 28
9. Sobota 13.01.2024r. od godz. 10.00
ul. Orpiszewska (po stronie bloku)
10. Poniedziałek 15.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Orpiszewska (druga strona)
11. Wtorek 16.01.2024r. od godz. 11.00
ul. Wałowa, Krótka, Kościelna i Szkolna
12. Środa 17.01.2024r. od godz. 12.00
ul. 3 Maja i Jagiellonów
13. Czwartek 18.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Powstańców Wielkopolskich
14. Piątek 19.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Ogrodowa
15. Sobota 20.01.2024r. od godz. 10.00
Pogrzybów, ul. Korczaka i Ostrowska od numeru 24 do numeru 16
16. Poniedziałek 22.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Ostrowska od numeru 15 do numeru 1
KOLĘDA
Odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą rozpoczną się 02 stycznia 2024r. i będą
miały dwojaką formę: połowa Parafian będzie mogła przyjąć kapłana
z błogosławieństwem kolędowym w swoim domu, natomiast druga połowa Parafian
będzie zaproszona do kościoła na Mszę św. z błogosławieństwem kolędowym.
Plan kolędy na najbliższe dni:
1. Wtorek 02.01.2024r. od godz. 11.00
ul. Krotoszyńska i Południowa (rozpoczęcie od strony Józefowa)
2. Środa 03.01.2024r. od godz. 12.00
Rynek od numeru 1 do 13
3. Czwartek 04.01.2024r. od godz. 12.00
Rynek od numeru 14 do 31
4. Piątek 05.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Żwirowa, Kwiatowa, Owocowa i Piaskowa
5. Poniedziałek 08.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Polna 22, 23 i 24
6. Wtorek 09.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Polna od numerów 29 do 1 (oprócz bloków)
7. Czwartek 11.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Polna 25 i 26
8. Piątek 12.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Polna 27 i 28
9. Sobota 13.01.2024r. od godz. 10.00
ul. Orpiszewska (po stronie bloku)
10. Poniedziałek 15.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Orpiszewska (druga strona)
11. Wtorek 16.01.2024r. od godz. 11.00
ul. Wałowa, Krótka, Kościelna i Szkolna
KOLĘDA
Odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą rozpoczną się 02 stycznia 2024r. i będą
miały dwojaką formę: połowa Parafian będzie mogła przyjąć kapłana
z błogosławieństwem kolędowym w swoim domu, natomiast druga połowa Parafian
będzie zaproszona do kościoła na Mszę św. z błogosławieństwem kolędowym.
Plan kolędy na najbliższe dni:
1. Wtorek 02.01.2024r. od godz. 11.00
ul. Krotoszyńska i Południowa (rozpoczęcie od strony Józefowa)
2. Środa 03.01.2024r. od godz. 12.00
Rynek od numeru 1 do 13
3. Czwartek 04.01.2024r. od godz. 12.00
Rynek od numeru 14 do 31
4. Piątek 05.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Żwirowa, Kwiatowa, Owocowa i Piaskowa
5. Poniedziałek 08.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Polna 22, 23 i 24
6. Wtorek 09.01.2024r. od godz. 12.00
ul. Polna od numerów 29 do 1 (oprócz bloków)
INTENCJE MSZY ŚW. 28/05/2023 – 04/06/2023
28/05/2023 NIEDZIELA
08:00 Śp. Jan Marzec 4r. śm.
10:00 Śp. Zdzisław Hałas
12:00 Uroczystość I Komunii Św.
18:00 Śp. Kazimiera, Władysław Kierzek
29/05/2023 PONIEDZIAŁEK
10:00 Śp. Małgorzata Janiak
16:00 Śp. Lesław Pyszel
18:00 Śp. Wacław Woźniak
30/05/2023 WTOREK
18:00 Śp. Eugenia Waligóra
31/05/2023 ŚRODA
18:00 Śp. Henryk Domagała; Jan Zębala; Jan Krysztofiak; Elżbieta Rubach; Lech Smoliński;
Eugenia Waligóra; Walery Połomski; Józef Skrzypczak; Piotr Kupczyk; Mieczysława
Gonera; Izabela Gromada; Janina Ziętek; Teresa Grabowska; Halina Brajer; Andrzej
Piotrowski; Kazimiera Górka; Stanisław Szlachta; Janusz Janiak; Irena Pawłowska;
Barbara Kluczyk; Stanisław Junyszek; Jan Torz; Zdzisław Hałas; Wojciech Hałas;
Jerzy Biernat; Nadia Idzior; Andrzej Rutkowski; Barbara Żurawska;
w podziękowaniu za okazane łaski; o zdrowie w rodzinie;
01/06/2023 CZWARTEK
18:00 Śp. Stanisław Magoch 1r. śm.
02/06/2023 PIĄTEK
08:00 Śp. Andrzej Wawrzyniak
18:00 Śp. Donata, Marian, Krzysiu Włodarczyk
03/06/2023 SOBOTA
18:00 Śp. Jan Cerekwicki 3r. śm. i zm. z rodz. Cerekwickich
04/06/2023 NIEDZIELA
08:00 Śp. Maria, Krzysztof Tokarz
10:00 W int. Parafian
12:00 Śp. Mieczysław Szatański; zm. z rodz. Szatańskich i Sobańskich
18:00 Śp. Ryszard 10r. śm., Regina, Piotr Rostalscy; Joanna, Stanisław, Roman Cepa
i zm. z rodz.
PLAN KOLĘDY
1. Poniedziałek 23.01.2023r. od godz. 12.00
ul. Jasna, Łagodna i Pogodna
2. Wtorek 24.01.2023r. od godz. 12.00
ul. Wiśniowa, Środkowa, Parkowa i Długa
PLAN KOLĘDY
1. Poniedziałek 16.01.2023r. od godz. 12.00
ul. Jasna 22 i Jarocińska od 58 do 43
2. Wtorek 17.01.2023r. od godz. 13.00
ul. Koźmińska (od Ośrodka Zdrowia)
3. Czwartek 19.01.2023r. od godz. 12.00
ul. Kaliska od numeru 1
4. Piątek 20.01.2023r. od godz. 12.00
ul. Leśna i Spokojna
5. Sobota 21.01.2023r. od godz. 09.00
ul. Słoneczna, Wodna i Wiosenna
6. Poniedziałek 23.01.2023r. od godz. 12.00
ul. Jasna, Łagodna i Pogodna
7. Wtorek 24.01.2023r. od godz. 12.00
ul. Wiśniowa, Środkowa, Parkowa i Długa