Intencje Mszy Świętych

INTENCJE MSZY ŚW. 08/12/2019-15/12/2019

 

08/12/2019 niedziela

08:00 śp. Cecylia, Kazimierz, Mariusz Zybała, Halina Kossakowska
10:00 śp. Józef 4r.sm., Helena, Jan i zm. z rodziny Morgiel
12:00 śp. Wanda 4r.śm., Kazimierz Pluta i zm. z rodziny. O błogosławieństwo Boże w
Rodzinie
18:00 Za Parafian
09/12/2019 poniedziałek

07:30 śp. Józef Grzesiecki
18:00 śp. Marianna, Czesław Kierzkowscy

10/12/2019 wtorek

07:30 śp. Tadeusz Kieliba
18:00 śp. Emilia, Wiesław Plota

11/12/2019 środa

07:30 śp. Maria Biegańska
18:00 śp. Bronisława Worsztynowicz, Maria Biegańska, Sylwester Kruszyk, Janina
Chmielarz, Józef Grzesiecki, Aleksandra Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz
Kieliba, Roman Duczmal, Zofia Lis, Grażyna Przygodzińska, Jan Marzec, Wiesław
Plota, Kazimierz Kasprzak, Bogumiła Ignasiak, Cecylia Zybała,Stanisław Matyniak,
Stanisław Cerekwicki, Teresa Szafranek, Zdzisław Wieczorek, Krystyna Skulska,
Antoni Iwanek,Bernard Dragon, Norbert Noculak, Przemek Rabiega, Agniezka
Frąszczak, Marianna Jackowska

12/12/2019 czwartek

07:30 śp. Zofia Lis
18:00 śp. Sylwester Kruszyk

13/12/2019 piątek

07:30 śp. Jan Marzec
18:00 śp. Roman Duczmal

14/12/2019 sobota

07:30 śp. Kazimierz Kasprzak
18:00 śp. Henryk Idziorek 22r.śm.

15/12/2019 niedziela

08:30 śp. Anna, Franciszek Bławat
10:00 Za Parafian/2 lata Mai
12:00 śp. Łukasz Robakowski

18:00 Zm. z rodziny Gałęskich

INTENCJE MSZY ŚW. 24/11/2019-01/12/2019

 

24/11/2019 niedziela

08:00 śp. Irena (2r.śm.), Arkadiusz (26r.śm.) Worsztynowicz i zm. z rodziny
10:00 śp. Franciszek 50r.śm., Julianna, Władysław Kasołka, Aleksandra, Józef Kaczocha
12:00 Za Parafian
18:00 Z okazji 50 lecia Marii i Tadeusza

25/11/2019 poniedziałek

16:00 śp. Bogdan Pyszel

26/11/2019 wtorek

18:00 śp. Ryszard Gościniak

27/11/2019 środa

18:00 śp. Stanisław Weber, Bogdan Pyszel, Bronisława Worsztynowicz, Maria Biegańska,
Sylwester Kruszyk, Janina Chmielarz, Józef Grzesiecki, Aleksandra Matuszkiewicz,
Emilia Plota, Tadeusz Kieliba, Roman Duczmal, Zofia Lis, Grażyna Przygodzińska,
Jan Marzec, Wiesław Plota, Kazimierz Kasprzak, Bogumiła Ignasiak, Cecylia
Zybała,Stanisław Matyniak, Stanisław Cerekwicki, Teresa Szafranek, Zdzisław
Wieczorek, Krystyna Skulska,Antoni Iwanek, Bernard Dragon, Norbert Noculak,
Wanda Dędek, Przemek Rabiega, Józef Grzesiek 8r.śm., Irena, Jan i zm. z rodziny
Grześków,
-w int. Bogu wiadomej

28/11/2019 czwartek

18:00 śp. Łucja, Michał Doktór, zm. z rodz. Dyszyskich i Kierzkowskich

29/11/2019 piątek

18:00 śp. Maria, Marian Wierzyk, Józefa, Mieczysław Pawłowscy, Marian Wierzyk

30/11/2019 sobota

18:00 śp. Łukasz Robakowski

01/12/2019 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Kazimierz Banaszak
12:00 śp. Janina Chmielarz
18:00 śp. Bogumiła Nękała i zm. z rodziny

INTENCJE MSZY ŚW. 17/11/2019-24/11/2019

 

17/11/2019 niedziela

08:00 śp. Roman Duczmal
10:00 śp. Bronisława Worsztynowicz
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Tadeusz Urbaniak 2r.śm.

18/11/2019 poniedziałek

18:00 śp. Józef Grzesiecki

19/11/2019 wtorek

18:00 śp. Maria, Józef, Maria Biegańscy

20/11/2019 środa

18:00 śp. Stanisław Jędrzejak, Stanisław Weber, Bogdan Pyszel, Bronisława
Worsztynowicz, Maria Biegańska, Sylwester Kruszyk, Janina Chmielarz, Józef
Grzesiecki, Aleksandra Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz Kieliba, Roman
Duczmal, Zofia Lis, Grażyna Przygodzińska, Jan Marzec, Wiesław Plota,Kazimierz
Kasprzak, Bogumiła Ignasiak, Cecylia Zybała, Stanisław Matyniak, Stanisław
Cerekwicki, Teresa Szafranek, Zdzisław Wieczorek, Krystyna Skulska,Antoni
Iwanek,Bernard Dragon, Norbert Noculak, Wanda Dędek, Jan, Marianna
Nowaccy, Franciszkę Wasiak
-o szczęśliwą operację dla Czesława

21/11/2019 czwartek

18:00 śp. Ryszard 49r.śm., Dorota i zm. z rodz. Kaźmierczaków i Majchrzaków (chrzest)

22/11/2019 piątek

18:00 śp. Stanisław Jędrzejak 1r.śm.

23/11/2019 sobota

18:00 śp. Sebastian Kaczmarek

24/11/2019 niedziela

08:00 śp. Irena (2r.śm.), Arkadiusz (26r.śm.) Worsztynowicz i zm. z rodziny
10:00 śp. Franciszek 50r.śm., Julianna, Władysław Kasołka, Aleksandra, Józef Kaczocha
12:00 Za Parafian
18:00 Z okazji 50 lecia Marii i Tadeusza

INTENCJE MSZY ŚW. 10/11/2019-19/11/2019

 

10/11/2019 niedziela

08:00 śp. Sylwester Kruszyk, Franciszka, Franciszek (54r.śm.) Kruszyk
10:00 śp. Kazimierz Brodziak 38r.śm.
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Mirosław 3r.śm., Marian Wałęsa, Monika, Franciszek Wałęsa, Roman
Matuszkiewicz

11/11/2019 poniedziałek

08:00 śp. Stanisław Bętkowski 2r.śm., Marianna Bętkowska zm.z rodz. Bętkowskich i
Kowalów
10:00 Za Ojczyznę
12:00 śp. Józef Naculak 22r.śm. Rozalia Naculak i zm. z rodziny
18:00 śp. Józefa Gamrat

12/11/2019 wtorek

18:00 śp. Elżbieta, Leokadia, Edward, Karol Tisch

13/11/2019 środa

18:00 śp. Stanisław Jędrzejak, Stanisław Weber, Bogdan Pyszel, Bronisława
Worsztynowicz, Maria Biegańska, Sylwester Kruszyk, Janina Chmielarz, Józef
Grzesiecki, Aleksandra Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz Kieliba, Roman
Duczmal, Zofia Lis, Grażyna Przygodzińska, Jan Marzec, Wiesław Plota, Kazimierz
Kasprzak, Bogumiła Ignasiak, Cecylia Zybała, Stanisław Matyniak, Stanisław
Cerekwicki, Teresa Szafranek, Zdzisław Wieczorek, Krystyna Skulska,Antoni
Iwanek,Bernard Dragon, Norbert Noculak, Maria Adamczak, Wanda Dędek

14/11/2019 czwartek

18:00 śp. Danuta Walczak

15/11/2019 piątek

18:00 śp. Irena Poczta

16/11/2019 sobota

16:00 25 lecie Joanny i Stanisława
18:00 śp. Wojciech Telega (chrzest-Mikołajczak)

17/11/2019 niedziela

08:00 śp. Roman Duczmal
10:00 śp. Bronisława Worsztynowicz
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Tadeusz Urbaniak 2r.śm.

INTENCJE MSZY ŚW. 03/11/2019-10/11/2019

 

03/11/2019 niedziela

08:00 śp. Władysława 9r.śm., Jan Kawińscy, Marianna, Jan Maj
10:00 śp. Antoni 13r.śm., Maria Niedźwiadek
12:00 Za Parafian (roczek Marceliny)
18:00 śp. Anna Walczak 1r.śm.

04/11/2019 poniedziałek

18:00 śp. Janina Chmielarz

05/11/2019 wtorek

18:00 śp. Janina Zielińska (od sasiadów z Bloku)

06/11/2019 środa

18:00 śp. Stanisław Jędrzejak, Stanisław Weber, Bogdan Pyszel, Bronisława
Worsztynowicz, Maria Biegańska, Sylwester Kruszyk, Janina Chmielarz, Józef
Grzesiecki, Aleksandra Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz Kieliba, Roman
Duczmal, Zofia Lis, Grażyna Przygodzińska, Jan Marzec, Wiesław Plota, Kazimierz
Kasprzak, Bogumiła Ignasiak, Cecylia Zybała, Stanisław Matyniak, Stanisław
Cerekwicki, Teresa Szafranek, Zdzisław Wieczorek, Krystyna Skulska,Antoni
Iwanek,Bernard Dragon, Norbert Noculak, Wanda Dędek, Józea, Jan Cieluch,
Kazimierz Cepa, Andrzej Łacny, Nikodem Wawrzyniak, Genowefa, Kazimierz
Sztok, zm. z rodziny Sztoków, Polowczyków, Sylwester Kaźmierczak,

07/11/2019 czwartek

09:00 śp. Stanisław Weber
18:00 śp. Józef Waligóra, zm. z rodz. Waligórów i Kupsiów

08/11/2019 piątek

08:00 śp. Roman Duczmal
18:00 śp. Cecylia Zybała (ur.)

09/11/2019 sobota

08:00 śp. Zofia Lis
16:30 Z okazji 70 lat życia Stanisławy (zm. z rodz.)
18:00 śp. Tadeusz Poczta (chrzest-Olejnik)

10/11/2019 niedziela

08:00 śp. Sylwester Kruszyk, Franciszka, Franciszek (54r.śm.) Kruszyk
10:00 śp. Kazimierz Brodziak 38r.śm.
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Mirosław 3r.śm., Marian Wałęsa, Monika, Franciszek Wałęsa, Roman
Matuszkiewicz

INTENCJE MSZY ŚW. 20/10/2019-27/10/2019

 

20/10/2019 niedziela

08:00 śp. Kazimiera, Tadeusz, Paulina, Maria Drygas i zm. z rodziny
10:00 śp. Janina Chmielarz
12:00 Za Parafian/50 lecie
18:00 śp. Bogdan Pyszel

21/10/2019 poniedziałek

18:00 śp. Leokadia, Jan Kokot, Pelagia, Ludwik Ziętek, Jerzy Kubik

22/10/2019 wtorek

18:00 śp. Sylwester Kruszyk

23/10/2019 środa

18:00 śp. Bogdan Musiał, Anna Walczak, Stanisław Jędrzejak, Stanisław Weber, Bogdan
Pyszel, Bronisława Worsztynowicz, Maria Biegańska, Sylwester Kruszyk, Janina
Chmielarz, Józef Grzesiecki, Aleksandra Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz
Kieliba, Roman Duczmal, Zofia Lis, Grażyna Przygodzińska, Jan Marzec, Wiesław
Plota, Helena Bestra 20r.śm., Władysława 25r.śm., Wojciech Sójka, Kazimierz
Kasprzak, Bogumiła Ignasiak, Cecylia Zybała, Maria Majchrzak, Stanisław
Matyniak, Stanisław Cerekwicki, Teresa Szafranek, Zdzisław Wieczorek, Krystyna
Skulska,Antoni Iwanek, Bernard Dragon, Norbert Noculak

24/10/2019 czwartek

18:00 śp. Bogdan Pyszel

25/10/2019 piątek

18:00 śp. Bogdan, Marianna, Franciszek Krajewscy, Marianna, Stanisław Kaźmierczak i
zm. z rodziny Gumiennych

26/10/2019 sobota

16:00 30 lecie Bogumiły i Włodzimierza
18:00 śp. Stanisława Przybylska 8r.śm., Jan Wujek

27/10/2019 niedziela

08:00 śp. Henryk Słomiany 14r.śm. i zm. z rodziny
10:00 śp. Czesław Skupiński, Krzysztof Jagodziński, zm. z rodz. Skupińskich,
Jagodzińskich i Sobczaków
12:00 Z okazji roczku Hani
18:00 Za Parafian

INTENCJE MSZY ŚW. 06/10/2019-13/10/2019

06/10/2019 niedziela

08:00 śp. Aleksandra Matuszkiewicz
10:00 śp. Zygmunt Junyszek
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Teresa 30r.śm., Bogdan, Helena, Stanisław i zm. z rodz. Gałęskich

07/10/2019 poniedziałek

18:00 śp. Hieronim, Stanisław Binaś, zm. z rodz. Binasiów i Samulskich

08/10/2019 wtorek

18:00 śp. Henryk 20r.śm., Henryka 12r.śm., Stefan, Stefania Nieboj

09/10/2019 środa

18:00 śp. Bogdan Musiał, Anna Walczak, Stanisław Jędrzejak, Stanisław Weber, Bogdan
Pyszel, Bronisława Worsztynowicz, Maria Biegańska, Sylwester Kruszyk, Janina
Chmielarz, Józef Grzesiecki, Aleksandra Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz
Kieliba, Roman Duczmal, Zofia Lis, Grażyna Przygodzińska, Jan Marzec, Wiesław
Plota, Ksawery 14r.śm., Stanisław, Agnieszka Drabent, Marek Cerekwicki
2r.sm.Kazimierz Kasprzak, Bogumiła Ignasiak, Cecylia Zybała,Maria Majchrzak
Stanisław Matyniak, Stanisław Cerekwicki, Teresa Szafranek, Zdzisław Wieczorek,
Krystyna Skulska,Antoni Iwanek, Marian Filipiak, Bernard Dragon

10/10/2019 czwartek

18:00 śp. Stanisław, Wiesława Petniakowscy, Stanisław, Katarzyna Pawlak

11/10/2019 piątek

18:00 śp. Tadeusz Kieliba

12/10/2019 sobota

15:30 Msza Święta z Chrztem
18:00 śp. Jerzy Rydliński 6r.śm. i zm. z rodziny

13/10/2019 niedziela

08:00 śp. Wanda, Edward Duczmal
10:00 śp. Sabina, Marian Grajaszek, Władysława, Roch Brodziak, Marian, Roman
Jędrzejak i zm. z rodziny
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Edward (im.), Irena Kamzol

INTENCJE MSZY ŚW. 22/09/2019-29/09/2019

 

22/09/2019 niedziela

08:00 śp. Teresa 3r.śm. i Mieczysław Smolińscy
10:00 śp. Krystyna Gromada 2r.śm., Stanisław Gromada 10r.śm, Józef, Władysława
Włodarczyk
12:00 śp. Jerzy Paluch 5r.śm. (chrzest-Kozieł)
18:00 Za Parafian
23/09/2019 poniedziałek

18:00 śp. Józef Poczta, Marianna, Mikołaj Zydorek

24/09/2019 wtorek

18:00 śp. Tadeusz Kieliba

25/09/2019 środa

18:00 śp. Janina Zielińska, Henryk Szafranek, Bogdan Musiał, Anna Walczak, Stanisław
Jędrzejak, Stanisław Weber, Bogdan Pyszel, Bronisława Worsztynowicz, Maria
Biegańska, Sylwester Kruszyk, Janina Chmielarz, Józef Grzesiecki, Aleksandra
Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz Kieliba, Roman Duczmal, Zofia Lis, Grażyna
Przygodzińska, Jan Marzec, Wiesław Plota, Kazimierz Kasprzak, Bogumiła Ignasiak,
Cecylia Zybała, Maria Majchrzak, Michalina, Józef, Marian, Jan Majocha, Józefa,
Franciszek Madajczyk, Maria Zaleska, Stanisław Matyniak, Stanisław Cerekwicki,
Teresa Szafranek, Zdzisław Wieczorek, Krystyna Skulska,
-o zdrowie dla Julity (2r operacji)

26/09/2019 czwartek

18:00 śp. Roman Boroch 4r.śm., Bronisława, Ludwik Boroch, Irena, Franciszek, Józef
Jankowscy

27/09/2019 piątek

18:00 śp. Emilia, Wiesław Plota

28/09/2019 sobota

18:00 śp. Stanisław, Damian Drozdowscy, Małgorzata Wielebska i zm. z rodziny

29/09/2019 niedziela

08:00 śp. Kazimiez, Jan, Helena Prętki, Tomasz, Rozalia Marciniak, zm. z rodz. Przybyłów
10:00 śp. Franciszek, Henryka, Danuta Worsztynowicz
12:00 Za Parafian (Chrzest-Gulcz))
18:00 śp. Stanisław Maciaczyk 23r.śm., Krystyna Dubielczyk 11r.śm., zm. z rodz.
Maciaczyków i Lisow

INTENCJE MSZY ŚW. 15/09/2019-22/09/2019

 

15/09/2019 niedziela

08:00 śp. Stanisław Jędrzejak
10:00 śp. Zofia, Konstanty Borkowscy, zm. z rodzi. Borkowskich i Lisieckich
12:00 Suma Odpustowa za Parafian z Sakramentem Bierzmowania
18:00 śp. Anna Walczak

16/09/2019 poniedziałek

18:00 śp. Janina Chmielarz

17/09/2019 wtorek

18:00 śp. Artur Glapa 1r.śm.

18/09/2019 środa

18:00 śp. Janina Zielińska, Henryk Szafranek, Bogdan Musiał, Anna Walczak, Stanisław
Jędrzejak, Stanisław Weber, Bogdan Pyszel, Bronisława Worsztynowicz, Maria
Biegańska, Sylwester Kruszyk, Janina Chmielarz, Józef Grzesiecki, Aleksandra
Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz Kieliba, Roman Duczmal, Zofia Lis, Grażyna
Przygodzińska, Jan Marzec, Wiesław Plota, Kazimierz Kasprzak, Bogumiła Ignasiak,
Cecylia Zybała, Maria Majchrzak, Mieczysław Kubiak

19/09/2019 czwartek

18:00 śp. Tadeusz Kieliba

20/09/2019 piątek

18:00 śp. Teresa Ratajczyk 12r.śm.

21/09/2019 sobota

18:00 śp. Stanisław Jędrzejak

22/09/2019 niedziela

08:00 śp. Teresa 3r.śm. i Mieczysław Smolińscy
10:00 śp. Krystyna Gromada 2r.śm., Stanisław Gromada 10r.śm, Józef, Władysława
Włodarczyk
12:00 śp. Jerzy Paluch 5r.śm. (chrzest-Kozieł)
18:00 Za Parafian

INTENCJE MSZY ŚW. 08/09/2019-15/09/2019

 

08/09/2019 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Rozalia, Jan, Ignacy, Władysław Krysztofiak, Marianna, Szymon Jankowscy,
Anna, Józef Kaczor
12:00 śp. Krzysztof Jagodziński 10r.śm., zm. z rodziny Skupińskich, Jagodzińskich i
Sobczaków
18:00 śp. Władysława, Michał Rogozińscy 22r.śm., Jan, Agnieszka, Wacław Kubica

09/09/2019 poniedziałek

18:00 śp. Emilia, Wiesław Plota

10/09/2019 wtorek

18:00 śp. Kazimierz Hejdysz 10r.śm., Maria, Stanisław, Walenty Hejdydz

11/09/2019 środa

18:00 śp. Janina Zielińska, Henryk Szafranek, Bogdan Musiał, Anna Walczak, Stanisław
Jędrzejak, Stanisław Weber, Bogdan Pyszel, Bronisława Worsztynowicz, Maria
Biegańska, Sylwester Kruszyk, Janina Chmielarz, Józef Grzesiecki, Aleksandra
Matuszkiewicz, Emilia Plota, Tadeusz Kieliba, Roman Duczmal, Zofia Lis, Grażyna
Przygodzińska, Jan Marzec, Wiesław Plota, Kazimierz Kasprzak, Bogumiła Ignasiak,
Jan Bładyko 4r.śm., zm. z rodz. Bładyko, Radosław Cabaj, Cecylia Zybała, Maria
Majchrzak, Zm. z rodziny Bętkowskich i Bugajskich, Anna, Kazimierz Kaniewscy i
zm. z rodziny, Mariusz Swędrowski 7r.śm i zm. z rodziny

12/09/2019 czwartek

18:00 śp. Stanisław Weber

13/09/2019 piątek

18:00 śp. Zofia, Zdzisław, Andrzej Wyrzykowscy, Regina, Piotr, Ryszard Rostalscy

14/09/2019 sobota

18:00 śp. Bronisława Worsztynowicz

15/09/2019 niedziela

08:00 śp. Stanisław Jędrzejak
10:00 śp. Zofia, Konstanty Borkowscy, zm. z rodzi. Borkowskich i Lisieckich
12:00 Suma Odpustowa za Parafian z Sakramentem Bierzmowania
18:00 śp. Anna Walczak