Aktualności

Intencje Mszy Świętych

INTENCJE MSZY ŚW. 21/02/2021 – 28/02/2021

 

21/02/2021 niedziela

08:00 śp. Bogusława Obsadna
10:00 Za Parafian
12:00 śp. Joanna Jędrzejak (ur.)
18:00 śp. Zenon Grzmil 1r.śm.

22/02/2021 poniedziałek

18:00 śp. Bożena Konieczna 3r.śm., Aleksander Konieczny 19r.sm. i zm. z rodziny

23/02/2021 wtorek

18:00 śp. Grzegorz Noculak 1r.śm.

24/02/2021 środa

18:00 śp. Jan Rabiega, Tadeusz Cieluch, Zofia Kurowska, Stanisława Kierzek, Weronika
Dering, Teresa Szymczak, Jan Cerekwicki, Franciszek Skrawek, Stanisław Pasiak,
Lucyna Skulska, Kazimiera Walczak, Mirosław Kluczyk, Genowefa Kaczocha,
Krystyna Świtała, Józef Kaczocha, Edward Nowaczyk, Bogdan Uciechowski, Zofia
Maciejewska, Ryszard Kowal, Władysław Wojtczak, Joanna Jędrzejak, Janina
Strączewska, Małgorzata Boruszewska, Waldemar Szczepaniak, Zenon Hanas,
Maria Krawczyk, Marta Hankiewicz, Roman Jarmuszczak, Maria Szych
-int. dziękczynna

25/02/2021 czwartek

18:00 śp. Edward Zieleziński

26/02/2021 piątek

18:00 śp. Franciszek Skrawek

27/02/2021 sobota

18:00 śp. Dominik 5r.śm., Bogdan, Janina, Kazimierz Uciechowscy, Kazimiera, Józef
Domagała

28/02/2021 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Łukasz Szkudlarek
12:00 śp. Kazimiera Mróz 25r.śm. i zm. z rodziny
18:00 śp. Tadeusz Cieluch 1r.śm.

INTENCJE MSZY ŚW. 14/02/2021 – 21/02/2021

 

14/02/2021 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Kazimiera Walczak
12:00 śp. Aleksandra Matuszkiewicz 2r.śm.
18:00 śp. Zenon Grzmil

15/02/2021 poniedziałek

18:00 śp. Krystyna Michalak

16/02/2021 wtorek

18:00 śp. Edward Zieleziński

17/02/2021 środa

09:00 W pewnej intencji
16:00 W pewnej intencji
18:00 śp. Jan Rabiega, Zenon Grzmil, Grzegorz Noculak, Tadeusz Cieluch, Zofia
Kurowska, Stanisława Kierzek, Weronika Dering, Teresa Szymczak, Jan
Cerekwicki, Franciszek Skrawek, Stanisław Pasiak, Lucyna Skulska, Kazimiera
Walczak, Mirosław Kluczyk, Genowefa Kaczocha, Krystyna Świtała, Józef
Kaczocha, Edward Nowaczyk, Bogdan Uciechowski, Zofia Maciejewska, Ryszard
Kowal, Władysław Wojtczak, Joanna Jędrzejak, Janina Strączewska, Małgorzata
Boruszewska, Maria Krawczyk,

18/02/2021 czwartek

18:00 śp. Zofia Biernat

19/02/2021 piątek

18:00 śp. Janina Strączewska

20/02/2021 sobota

18:00 śp. Jadwiga Kołodziejczyk

21/02/2021 niedziela

08:00 śp. Bogusława Obsadna
10:00 Za Parafian
12:00 śp. Joanna Jędrzejak (ur.)
18:00 śp. Zenon Grzmil 1r.śm.

INTENCJE MSZY ŚW. 07/02/2021 – 14/02/2021

 

07/02/2021 niedziela

08:00 śp. Walenty Hejdysz 8r.śm., Kazimierz, Maria, Stanisław Hejdysz
10:00 śp. Ludwik i Marianna Wilisowscy
12:00 śp. Józefa Gruszczyńska, Maria, Lidia Gruszczyńskie(roczek Filipa)
18:00 Za Parafian
08/02/2021 poniedziałek

18:00 śp. Teresa Krzyżaniak

09/02/2021 wtorek

18:00 śp. Regina 5r.śm., Ryszard, Piotr Rostalscy, zm.z rodziny Rostalskich i Jańczaków

10/02/2021 środa

18:00 śp. Jan Rabiega, Jan Fuchs 1r.śm., Zenon Grzmil, Grzegorz Noculak, Tadeusz
Cieluch, Zofia Kurowska, Stanisława Kierzek, Weronika Dering, Teresa Szymczak,
Jan Cerekwicki, Franciszek Skrawek, Stanisław Pasiak, Lucyna Skulska, Kazimiera
Walczak, Mirosław Kluczyk, Genowefa Kaczocha, Krystyna Świtała, Józef
Kaczocha, Edward Nowaczyk, Bogdan Uciechowski, Zofia Maciejewska, Ryszard
Kowal, Władysław Wojtczak, Joanna Jędrzejak, Janina Strączewska, Małgorzata
Boruszewska, Teresa Krzyżaniak, Ryszard Kubiak 3r.śm., Marianna, Bolesław
Motyl i zm. z rodziny
-25 lecie Donaty i Waldemara

11/02/2021 czwartek

09:00 śp. Stanisław Pasiak
18:00 śp. Maria Jedrzejak

12/02/2021 piątek

18:00 śp. Grażyna Owczarek 3r.śm.

13/02/2021 sobota

14:00 Msza Święta z Chrztem -Maja Witczak
18:00 śp. Cecylia, Marian Niezgódka i zm. z rodziny

14/02/2021 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Kazimiera Walczak
12:00 śp. Aleksandra Matuszkiewicz 2r.śm.
18:00 śp. Zenon Grzmil

INTENCJE MSZY ŚW. 24/01/2021 – 31/01/2021

 

24/01/2021 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Sylwester Kruszyk 2r.śm., zm. z rodziny Kruszyków i Droszczów
12:00 śp. Damian Drozdowski 21r.śm., Krystian Drozdowski, zm. z rodz. Drozdowskich i
Wilebskich
18:00 śp. Krystyna Szychta

25/01/2021 poniedziałek

18:00 śp. Teresa Krzyżaniak

26/01/2021 wtorek

18:00 śp. Jan Cerekwicki

27/01/2021 środa

18:00 śp. Jan Rabiega, Marian Plota, Tadeusz Kaźmierczak, Jan Fuchs, Zenon Grzmil,
Grzegorz Noculak, Tadeusz Cieluch, Zofia Kurowska, Stanisława Kierzek,
Weronika Dering, Teresa Szymczak, Jan Cerekwicki, Franciszek Skrawek,
Stanisław Pasiak, Lucyna Skulska, Kazimiera Walczak, Mirosław Kluczyk,
Genowefa Kaczocha, Krystyna Świtała, Józef Kaczocha, Edward Nowaczyk,
Bogdan Uciechowski, Zofia Maciejewska, Ryszard Kowal, Władysław Wojtczak,
Joanna Jędrzejak, Janina Strączewska, Małgorzata Boruszewska, Czesława
Brzezicha,
-70 lat Krystyny

28/01/2021 czwartek

18:00 śp. Irena Grzesiek 3r.śm.

29/01/2021 piątek

18:00 śp. Marian Plota 1r.śm.

30/01/2021 sobota

15:30 Msza Święta z Chrztem- Oliwier Biegalski
18:00 śp. Krzysztof Tews

31/01/2021 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Janina Chmielarz 2r.śm.
12:00 śp. Henryk Tacik
18:00 śp. Marta Różowicz 10r.śm.

INTENCJE MSZY ŚW. 03/01/2021 – 10/01/2021

 

03/01/2021 niedziela

08:00 śp. Sylwester Suwiczak
12:00 śp. Stefania Sut
18:00 śp. Kazimiera Walczak

04/01/2021 poniedziałek

18:00 śp. Teresa Szymczak

05/01/2021 wtorek

18:00 śp. Marian Kaczmarek 10r.śm. i zm. z rodziny

06/01/2021 środa

08:00 śp. Tadeusz Kaźmierczak
10:00 śp. Czesław Pawlak 15r.śm., Elżbieta, Franciszek Walczak
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Jan Rabiega, Marian Plota, Tadeusz Kaźmierczak, Jan Fuchs, Zenon Grzmil,
Grzegorz Noculak, Tadeusz Cieluch, Zofia Kurowska, Stanisława Kierzek,
Weronika Dering, Teresa Szymczak, Jan Cerekwicki, Franciszek Skrawek,
Stanisław Pasiak, Lucyna Skulska, Kazimiera Walczak, Mirosław Kluczyk,
Genowefa Kaczocha, Krystyna Świtała, Józef Kaczocha, Edward Nowaczyk,
Bogdan Uciechowski, Zofia Maciejewska, Ryszard Kowal, Władysław Wojtczak,
Joanna Jędrzejak, Janina Strączewska, Waldemar Szczepaniak, Małgorzata
Boruszewska, Teresa Nowak, Damian Frąszczak, Zofia, Franciszek i zm. z rodziny
Wróblów
07/01/2021 czwartek

08:00 śp. Edward Nowaczyk
18:00 śp. Marianna, Edmund Matyba i zm. z rodziny Matybów, Tokarzów i Barczyńskich

08/01/2021 piątek

18:00 śp. Edmund Wasiak 5r.śm., Zonon Wasiak i zm. z rodziny Wasiaków, Płomińskich,
Cepińskich, Kasprzyków i Łodygów

09/01/2021 sobota

18:00 śp. Jadwiga Palczewska 8r.śm., Kazimierz Palczewski, zm. z rodziny Pachulskich,
Jankowskich, Frąszczaków

10/01/2021 niedziela

08:00 śp. Cecylia Skałuba
10:00 śp. Grzegorz Poppe
12:00 śp. Józefa, Maria, Lidia Gruszczyńskie
18:00 Za Parafian

INTENCJE MSZY ŚW. 27/12/20 – 03/01/21

27/12/2020 niedziela

08:00 śp. Janusz Frontczak 7r.śm., zm. z rodziny Frontczaków i Zydorków
10:00 śp. Krystian Drozdowski
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Norbert Noculak

28/12/2020 poniedziałek

18:00 śp. Maria Zimna, Jan Zimny, Bronisław Huk

29/12/2020 wtorek

18:00 śp. Krystyna Włodarczak

30/12/2020 środa

18:00 śp. Irena Mądra, Jan Rabiega, Marian Plota, Tadeusz Kaźmierczak, Jan Fuchs,
Zenon Grzmil, Grzegorz Noculak, Tadeusz Cieluch, Zofia Kurowska, Stanisława
Kierzek, Weronika Dering, Teresa Szymczak, Jan Cerekwicki, Franciszek Skrawek,
Stanisław Pasiak, Lucyna Skulska, Kazimiera Walczak, Mirosław Kluczyk,
Genowefa Kaczocha, Krystyna Świtała, Józef Kaczocha, Edward Nowaczyk,
Bogdan Uciechowski, Zofia Maciejewska, Ryszard Kowal, Władysław Wojtczak,
Joanna Jędrzejak, Janina Strączewska, Małgorzata Boruszewska, Teresa Nowak,
Damian Frąszczak
-z okazji 75 urodzin Marii i Janiny (najstarsze Bliźniaczki w Parafii)

31/12/2020 czwartek

18:00 Za Parafian

01/01/2021 piątek

10:00 śp. Marianna, Kazimierz, Piotr, Jadwiga i zm. z rodziny Zydlewiczów
12:00 śp. Edward Nowaczyk
18:00 śp. Roman Żurek

02/01/2021 sobota

18:00 śp. Irena Mądra 1r.śm.

03/01/2021 niedziela

08:00 śp. Sylwester Suwiczak
10:00 Za Parafian
12:00 śp. Stefania Sut
18:00 śp. Kazimiera Walczak

INTENCJE MSZY ŚW. 21/12/2020 – 28/12/2020

21/12/2020 poniedziałek

18:00 śp. Jan Kubiak 15r.śm.

22/12/2020 wtorek

09:30 śp. Franciszek Skrawek
18:00 śp. Jan r.śm., Romana Drygas, zm. z rodz. Drygasów i Rubachów

23/12/2020 środa

07:00 śp. Zofia, Stanisław, Ks. Romuald Tomiec, zm. z rodz.
18:00 śp. Irena Mądra, Jan Rabiega, Marian Plota, Tadeusz Kaźmierczak, Jan Fuchs,
Zenon Grzmil, Grzegorz Noculak, Tadeusz Cieluch, Zofia Kurowska, Stanisława
Kierzek, Weronika Dering, Teresa Szymczak, Jan Cerekwicki, Franciszek Skrawek,
Stanisław Pasiak, Lucyna Skulska, Kazimiera Walczak, Mirosław Kluczyk,
Genowefa Kaczocha, Krystyna Świtała, Józef Kaczocha, Edward Nowaczyk,
Bogdan Uciechowski, Zofia Maciejewska, Ryszard Kowal, Władysław Wojtczak,
Joanna Jędrzejak, Janina Strączewska, Teresa Nowak, Jan, Gabriela Frelkiewicz,
Maria, Jarosław Kunycia, Damian Frąszczak,

24/12/2020 czwartek

22:00 W pewnej intencji
24:00 Pasterka za Parafian

25/12/2020 piątek

10:00 śp. Józef Kaniewski 4r.śm.
12:00 Z okazji 45 lecia Marii i Romana oraz Marii i Ryszarda
18:00 śp. Barbara, Andrzej, Antoni i zm. z rodz. Zontków, Zienkowiczów, Helena
Kamionko

26/12/2020 sobota

08:00 Z okazji 50 lecia Kazimiery i Edwarda
10:00 śp. Maria Gruszczyńska (60r.śm.), Czesław (50r.śm.), Józef i zm. z rodziny
Gruszvzyńskich i Pływaczyków
12:00 śp. Czesław Skupiński, Krzysztof agodziński, zm. z rodziny Skupińskich,
Jagodzińskich i Sobczaków
18:00 śp. Andrzej Wojtasik 25r.śm., Stefan, Michalina, Marian, Maria, Marian Wierzyk

27/12/2020 niedziela

08:00 śp. Janusz Frontczak 7r.śm., zm. z rodziny Frontczaków i Zydorków
10:00 śp. Krystian Drozdowski
12:00 Za Parafian
18:00 śp. Norbert Noculak

INTENCJE MSZY ŚW. 14/12/2020 -21/12/2020

14/12/2020 poniedziałek

07:00 śp. Ks. Tadeusz Fołczyński
18:00 śp. Zofia Kasałka

15/12/2020 wtorek

07:00 śp. Ks. Józef Wiśniewski
18:00 śp. Jan Rabiega

16/12/2020 środa

07:00 śp. ks. Piotr Światły
18:00 śp. Irena Mądra, Jan Rabiega, Marian Plota, Tadeusz Kaźmierczak, Jan Fuchs,
Zenon Grzmil, Grzegorz Noculak, Tadeusz Cieluch, Zofia Kurowska, Stanisława
Kierzek, Weronika Dering, Teresa Szymczak, Jan Cerekwicki, Franciszek Skrawek,
Stanisław Pasiak, Lucyna Skulska, Kazimiera Walczak, Mirosław Kluczyk,
Genowefa Kaczocha, Krystyna Świtała, Józef Kaczocha, Edward Nowaczyk,
Bogdan Uciechowski, Zofia Maciejewska, Ryszard Kowal, Władysław Wojtczak,
Joanna Jędrzejak, Teresa Nowak,

17/12/2020 czwartek

07:00 śp. Ks. Witalis Marona
18:00 śp. Andrzej Bładyko 7r.śm., Jan i zm. z rodz. Bładyków, Zychów, Walczaków,
Kiełbasków, Radosław Cabaj

18/12/2020 piątek

07:00 śp. Ks. Piotr Wiejak
18:00 śp. Helena Modlińska

19/12/2020 sobota

07:00 śp. Antonina, Jan i zm. z rodz. Banasiaków i Kajetańczyków
18:00 śp. Bożena Woźniak 21 r.śm., Justyna Grabska 12r.śm., zm. z rodz. Woźniaków i
Klimków
20/12/2020 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Weronika, Henryk Wdowczyk i zm. z rodziny
12:00 śp. Helena Nadobna
18:00 śp. Bogdan, Teresa, Helena, Stanisław Gałęscy i zm. z rodziny

INTENCJE MSZY ŚW. 07/12/2020 – 14/12/2020

 

07/12/2020 poniedziałek

07:00 śp. ks. Tadeusz Małolepszy
18:00 śp. Jan Smoliński

08/12/2020 wtorek

08:00 śp. Franciszek Skrawek
10:00 śp. Franciszka, Jan Wolniak, Franciszka, Andrzej Szych, Helena Herczyńska
18:00 śp. Stanisława, Marian Kierzek

09/12/2020 środa

07:00 śp. Ks. Jan Kaczór
18:00 śp. Irena Mądra, Jan Rabiega, Marian Plota, Tadeusz Kaźmierczak, Jan Fuchs,
Zenon Grzmil, Grzegorz Noculak, Tadeusz Cieluch, Zofia Kurowska, Stanisława
Kierzek, Weronika Dering, Teresa Szymczak, Jan Cerekwicki, Franciszek Skrawek,
Stanisław Pasiak, Lucyna Skulska, Kazimiera Walczak, Mirosław Kluczyk,
Genowefa Kaczocha, Krystyna Świtała, Józef Kaczocha, Edward Nowaczyk,
Bogdan Uciechowski, Zofia Maciejewska, Ryszard Kowal, Władysław Wojtczak,
Joanna Jędrzejak, Teresa Nowak, Wanda Pluta 5r.sm.

10/12/2020 czwartek

07:00 śp. Ks. Józef Szydłowski
18:00 śp. Julianna, Franciszek Kasołka, Aleksandra, Józef Kaczocha i zm. z rodziny

11/12/2020 piątek

07:00 śp. Ks. Kazimierz Małek
18:00 śp. Teresa Szymczak

12/12/2020 sobota

07:00 śp. Ks. Kazimierz Walczak
18:00 śp. Tadeusz Poczta 23r.śm.

13/12/2020 niedziela

08:00 śp. Helena, Stanisław, Henryk Rostalscy, zm. z rodziny Jasiów, Pasków i Zydorków
10:00 śp. Józef (5r.śm.), Helena, Jan Morgiel
12:00 śp. Stanisław Marciniak
18:00 Za Parafian

INTENCJE MSZY ŚW. 22/11/2020 – 29/11/2020

22/11/2020 niedziela

08:00 Za Parafian
10:00 śp. Stanisław 2r.śm., Janina Jedrzejak
12:00 Z okazji Roczku Gabriela
18:00 śp. Agnieszka Frąszczak 1r.śm.

23/11/2020 poniedziałek

18:00 śp. Zofia Kasałka

24/11/2020 wtorek

18:00 śp. Łucja, Michał Doktór, Anita Kierzkowska i zm. rodziny Dyszyńskich

25/11/2020 środa

18:00 śp. Agnieszka Frąszczak, Irena Mądra, Jan Rabiega, Marian Plota, Tadeusz
Kaźmierczak, Jan Fuchs, Zenon Grzmil, Grzegorz Noculak, Tadeusz Cieluch, Zofia
Kurowska, Stanisława Kierzek, Weronika Dering, Teresa Szymczak, Jan
Cerekwicki, Franciszek Skrawek, Stanisław Pasiak, Lucyna Skulska, Kazimiera
Walczak, Mirosław Kluczyk, Genowefa Kaczocha, Krystyna Świtała, Józef
Kaczocha, Edward Nowaczyk, Bogdan Uciechowski, Zofia Maciejewska, Ryszard
Kowal, Władysław Wojtczak, Joanna Jędrzejak,

26/11/2020 czwartek

18:00 śp. Ryszard Gościniak 6r.śm.

27/11/2020 piątek

18:00 śp. Józef 9r.śm., Irena, Jan Grzesiek

28/11/2020 sobota

18:00 śp. Irena 3r.śm., Arkadiusz i zm. z rodz. Worsztynowicz

29/11/2020 niedziela

08:00 śp. Kazimiera, Tadeusz, Paulina, Maria Drygas i zm. z rodz. Drygasów
10:00 Za Parafian
12:00 śp. Helena Nadobna
18:00 śp. Bogumiła Nękała 8r.śm i zm. z rodziny