Aktualności

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.11.2012r.

  1. Dzisiaj przeżywamy 94 rocznicę odzyskania niepodległości. Polecajmy w naszej modlitwie Ojczyznę i wszystkich Polaków.
  2. Dzisiaj  w całej Polsce przeżywamy również Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej racji zbiórka do puszek po Mszach św.
  3. Dzisiaj o godz. 1500 w Domu Kultury odbędzie się spektakl: „Jak budowano kościół w Skrzebowej”. Serdecznie zapraszamy.
  4.  W środę zapraszam na Mszę Świętą zbiorową i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Przez cały listopad o godzinie 1745 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Spowiedź codziennie od godz. 1730.
  6. W piątek przypada 16 dzień miesiąca. Msza św.  połączona będzie z nowenną do błog. Jana Pawła II i ucałowaniem relikwii. Po Mszy św. odbędzie się na probostwie spotkanie formacyjne grupy „Totus Tuus”. W zakrystii są do nabycia modlitewniki z nowenną do błog. Jana Pawła II.
  7.  W sobotę proszę o posprzątanie kościoła następujące rodziny z ul. Polnej blok 24 i 25: Państwa Kowalewskich, Jackowskich, Mazów, Pawłowskich, Kossakowskich, Wyrzykowskich, Zydorków, Ziętków.   Serdecznie dziękuje rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół.
  8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 3241zł. Renowacja ołtarza została całkowicie spłacona i parafia nie ma żadnych długów.
  9. Z uroczystości wprowadzenia relikwii bł. Jana Pawła II został nagrany film na DVD. Osoby, które chciałyby nabyć film jako pamiątkę proszę by zapisywały się na listę w zakrystii. Cena filmu to 20 zł.
  10. Polecam prasę katolicką : Opiekuna , Gościa niedzielnego, Mały Gość dla dzieci. Jak każdego roku są do nabycia kalendarze diecezjalne na przyszły rok . Cena za sztukę- 5 zł. Ofiary przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu.

.