Aktualności

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 7. 08.2011r.

1. Dzisiaj na godz. 17.30 zapraszam wszystkie Koła Żywego Różańca z naszej parafii. Proszę by przynieść z sobą tajemnice różańca, gdyż będzie zmiana tajemnic różańcowych.

2. W środę zapraszam na Mszę św. zbiorową do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w kancelarii lub przed Mszą w zakrystii.

3. W piątek o godz. 18.15 zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 15 .00 zapraszam na Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony, która będzie odprawiona w Głogowej.

5. Informuję, że pan Jerzy Zawadzki organista sam zrezygnował z pracy bez żadnej nawet rozmowy ze mną. W smsie, który mi przysłał napisał, że jest zmęczony pracą i chce odpocząć a ponadto względy zdrowotne nie pozwalają mu dłużej pracować. W tej sytuacji byłem zmuszony szukać nowego organisty. Pracę tę podjął pan Ryszard Marczak syn organisty, który przed laty pracował w naszej parafii.

6. Polecam prasę katolicką : Opiekuna i czasopismo „Miłujcie się”. U ministrantów i w zakrystii są do nabycia kalendarze diecezjalne na przyszły rok. Cena 3zł. Ofiary są przeznaczone jak każdego roku na Seminarium Duchowne w Kaliszu.

7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na zakup rzutnika ledowego do naszego kościoła.

.