Aktualności

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7.04.2013r.

1. Dzisiaj  po Mszy Świętej o godzinie 1000 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych. Serdecznie zapraszam Żywy Różaniec.

2. Jutro przypada uroczystość  Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte w naszym kościele odprawione będą o godzinie 1000 i 1700. Wieczorna Msza Święta została przesunięta na godzinę 1700, ponieważ o godzinie 1830 wszyscy kapłani z dekanatu koncelebrują wspólną Mszę Świętą w Skrzebowej.

3. W środę zapraszam na Mszę św. zbiorową i  nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Świętej odbędzie się na probostwie spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

4. W środę po wieczornej Mszy św. odbędzie się na probostwie spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

5. W czwartek  o godzinie 1830 odbędzie się na probostwie spotkanie Rady Parafialnej.

6. W piątek w wieczornej Mszy Św. uczestniczy młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie formacyjne.

7. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Jarocińskiej Państwa: Gądziaków, Szczepaniaków, Wojtków, Cegłów, Iwanków, Idziorów. Rodzinom, które sprzątały w sobotę serdecznie dziękuję.

8. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na KUL.

9. Osoby, które chciały by jechać z dziećmi komunijnymi na pielgrzymkę do Torunia 15 czerwca proszę by do końca kwietnia zapisały się w zakrystii.

10. Polecam prasę katolicką: Opiekuna i Gościa niedzielnego. Jest również do na nabycia książka: Modlitwy w rodzinie.

.