IX NIEDZIELA ZWYKŁA 2 czerwca 2013

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Jarocińskiej.

Za tydzień proszę ul. Jarocińską, rodziny: Kruszyk, Kaczmarek, Just, Pawłowski, Kubiak, Droszcz

2. Dzisiaj o godzinie 17.00 Ojciec Święty Franciszek zaprasza cały Kościół na godzinę Adoracji przed Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy do naszej Świątyni.

3. Trwa akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy zapewniającej ochronę chorych nienarodzonych dzieci. Według polskiego prawa dziecko podejrzane o chorobę można zabić nawet do 24 tygodnia ciąży. Przy wejściu do Świątyni będzie można złożyć podpis poparcia zmiany tej ustawy.

3. Trwa Oktawa Bożego Ciała, zapraszamy na Mszę Św. i Procesję na godz. 18.00. Nabożeństwa Czerwcowe codziennie po Mszy Św.

4. W poniedziałek Spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy Św.

5. W  wtorek Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania po Mszy Św.

6. W czwartek Zakończenie Oktawy. Po Mszy Św. Procesja do 4 ołtarzy wokół kościoła. Proszę by ołtarze przygotowały te same osoby co na Boże Ciało.

7. W I piątek od godziny 10.00 odwiedziny Chorych z Sakramentami. Zgłoszenia do czwartku. Spowiedź codziennie od 17.30, w piątek od 17.00.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Po Mszy Św. Procesja Eucharystyczna do Pomnika Serca Pana Jezusa.

8. Za tydzień o godzinie 12.00 Komunia Rocznicowa.

9. Również za tydzień o godzinie 16.00 w naszym kościele Stowarzyszenie Kulturalne „Towarzystwo Śpiewu w Raszkowie” zaprasza na IX Raszkowskie Spotkania Muzyczne „Na polska nutę”. W programie najbardziej znane i lubiane polskie pieśni na głos żeński i chóralny. Gośćmi będą: Joanna Trafas- sopranistka z Krakowa, Chór Nauczycielski po dyrekcja p. Jerzego Wojtaszka, Towarzystwo Śpiewu w Raszkowie pod dyrekcja p. J. Wojtaszka.

10. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

1/Artur Dawid Martyniak, kawaler, zam. Głogowa 66/1a i Agnieszka Maria Cieślak, panna, zam. Pieruchy 22. Zap. III

2/Marcin Mateusz Frąckowiak, kawaler, zam. Raszków ul. Ogrodowa 9 i Katarzyna Maleszka, panna, zam. Przybysławice 97. Zap. III

.