Aktualności

OGŁOSZENIA XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14 lipca 2013

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Orpiszewskiej.

Za tydzień proszę ul. Orpiszewską: Wyrzykowski Janusz, Wyrzykowski Paweł, Piekarczyk Józef, Piekarczyk Karol, Nowacki, Krupa.        

2. Na inwestycje parafialne zebraliśmy tydzień temu 3.386zł., na wakacje dla Dzieci 467zł. Bóg zapłać!

3. W imieniu Pielgrzymów składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy udzielili im schronienia, nakarmili i pozwolili wypocząć w swoich domach.

4. We wtorek Wspomnienie NMP. Z Góry Karmel, Matki Bożej Szkaplerznej, dziś Odpust w Pogrzybowie.

5. W środę po Mszy Św. Nowenna do MBNP. Można przynieść do Zakrystii prośby i podziękowania (bez ofiary).

6. Pielgrzymka na Jasną Górę w czwartek 18 lipca. Do jutra proszę o wpłatę 30zł. Proszę na kartce podać: Imię i Nazwisko, pesel i adres. Nie wszyscy jeszcze potwierdzili udział w Pielgrzymce. Gdyby zgłosiło się jeszcze ok. 20 osób możemy zamówić drugi autobus.

7. Za tydzień będziemy się modlić w intencji Kierowców. Po każdej Mszy Św. Poświęcimy ustawione wokół kościoła pojazdy, każdy Kierowca otrzyma obrazek ze Św. Krzysztofem a ofiary zebrane przy tej okazji przeznaczone będą na pojazdy dla polskich Misjonarzy.

8. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

1/Piotr Wojciech Wojtczak, kawaler, zam. Westrza i Anna Tomczak, panna, zam. Głogowa. Zapowiedź III

2/Daniel Adamczak, kawaler, zam. Raszków, ul. Południowa 3 i Milena Magdalena Stęczniak, panna, zam. Wtórek, ul. Nowa 7. Zapowiedź III

9. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny zawiera treść Encykliki papieży Benedykta i Franciszka, o cudzie Jana Pawła II. Jest Mały Gość, Nowe Odgłosy Dzwonów, Młodzieży polecamy „Miłujcie się”.

10. Biuro Parafialne czynne codziennie po Mszy Św., w sobotę od 10.00 do 12.00. Można przyjść poza godzinami lub umówić się do Biura przez telefon.

11. Akcja Katolicka z Pleszewa zaprasza na XII Pielgrzymkę Rowerową do Częstochowy, szczegóły w gablocie.

.