Aktualności

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 26 października 2014

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Orpiszewskiej.

Za tydzień w piątek 31.10 proszę ul. Orpiszewską (prawa strona: Kasprzak-Krzywda + p. Idzior).

2. Na Misje zebraliśmy tydzień temu 486.80zł. Bóg zapłać!

3. W środę Nowenna do MBNP po Różańcu.

4. W czwartek po Mszy Św. Spotkanie Biblijne.

5. Wymienianki można przynosić do Biura Parafialnego lub wrzucić do koszyczka ze składką zaznaczając czy są to Wymienianki jednorazowe, roczne czy różańcowe. Przez cały listopad o 17.30 Różaniec w intencji Zmarłych. Można zaznaczyć dokładną datę kiedy chcemy ofiarować Różaniec w intencji Zmarłych.

6. W sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. 8.00, 10.00, 14.00 na Cmentarzu (składka na zadaszenie ołtarza polowego na cmentarzu).

W związku z tym, że jest to I sobota miesiąca o 17.15 medytacja a potem Różaniec ku czci Niepokalanego Serca NMP. i Msza Św. o godzinie 18.00.

7. Za tydzień Dzień Zaduszny. Po Mszy Św. o godzinie 10.00 Procesja f i I niedziela miesiąca -składka tym razem na wywóz śmieci z cmentarza.

8. Przypominam o możliwości ofiarowania Odpustów w intencji zmarłych w dniach od 1 do 8 listopada. Osoby, które 1 i 2 listopada będą na Mszy Św. i u Komunii Świętej mogą ofiarować Odpust w intencji Zmarłych. Od 1 do 8 listopada można też uzyskać Odpust za nawiedzenie Cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych.

9. Organizuje wyjazd do kina Komeda w Ostrowie na film „Ziemia Maryi” w poniedziałek 3 listopada. Koszt z przejazdem ok.25zł. Seans o godzinie 17.00.

10. Polecamy czasopisma- jest Opiekun, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość, Odgłosy Dzwonów, Miłujcie się. Jest też Kalendarz Diecezjalny po 5zł.

11. Osoby zainteresowane Pielgrzymką do Ziemi Świętej oraz do Kalwarii i

Wadowic zapraszam indywidualnie.

.