XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2011r.

 1. W środę  zapraszam na  Mszę  św. zbiorową do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje  można zamawiać w kancelarii lub przed Mszą w zakrystii.
 2. W najbliższą  środę o godz. 19.15 odbędzie się w budynku katechetycznym spotkanie Apostolstwa Miłosierdzia Bożego. Zapraszam chętne osoby do włączenia się w tę grupę duszpasterską.
 3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane o godz. 17.30. Dzieci będą zbierały obrazki. Na zakończenie różańca rozlosujemy nagrody.
 4. W  piątek o godz. 18.15 zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 5. Od  1. X. 2011. r.  Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 18.00
 6. W przyszłą niedziele taca przeznaczona będzie  na spłatę rzutnika do kościoła
 7. W przyszłą niedzielę  o godz. 17.00 nieszpory i zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszam wszystkie Róże na wspólną modlitwę.
 8. W najbliższą sobotę proszę o posprzątanie kościoła i udekorowanie kwiatami rodziny z  Głogowej od numeru 1 do 6a. Porządek sprzątania kościoła do końca listopada wywieszony jest w gablocie.
 9. W imieniu  służby liturgicznej zwracam się z prośbą o pomoc w zakupieniu szat liturgicznych dla lektorów i ministrantów. Może znalazłby się  jakiś sponsor lub ofiarodawca na ten cel.
 10.  Polecam prasę katolicką : Opiekuna i Gościa Niedzielnego. U ministrantów i w zakrystii są do nabycia kalendarze diecezjalne na przyszły rok.  Cena 3zł. Ofiary są przeznaczone jak każdego roku na Seminarium Duchowne w Kaliszu.
 11. W piątek  katecheza przygotowująca do sakramentu małżeństwa i życia w rodzinie. Spotkanie odbędzie się o godz. 18 i 19 w dwóch grupach. Obowiązkowo uczestniczy w katechezie młodzież z klas II szkół ponad gimnazjalnych. Spotkanie odbędzie się w domu katechetycznym.

.