XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Koźmińskiej 1-12. Za tydzień proszę ul. Koźmińską 13-20. Bóg zapłać również za zboże dla Caritas z Józefowa i Głogowy.

2. Na składkę na cmentarzu tydzień temu 2197ł. Bóg zapłać!

3. Dziś składka inwestycyjna. Wspieramy też modlitwą i ofiarą Kościół prześladowany. Zbiórka ofiar po Mszy Św.

4. We wtorek po Mszy Św. Nabożeństwo do Św. Józefa i Rada Duszpasterska

5. W środę Narodowe Święto Niepodległości. Msze Św. 10.00, 12.00 (w intencji Ojczyzny), 18.00. Po Mszy Św. i Nowennie Spotkanie Rady Parafialnej.

6. W czwartek Po Mszy Św. Spotkanie wspólnoty z Medjugorje.

7. W piątek Dzień Fatimski. Różaniec po Mszy Świętej, zapraszam szczególnie Różę VI. Po Mszy Św. Katecheza Przedmałżeńska nr 3.

8. Wymienianki można jeszcze przynosić do Biura Parafialnego lub wrzucić do koszyczka ze składką. Przez cały listopad po Mszy Św. Cząstka Różańca w intencji Zmarłych.

9. Polecamy czasopisma- jest Opiekun, Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość, Odgłosy Dzwonów, Miłujcie się. Jest też Kalendarz Diecezjalny po 5zł.

10. Za tydzień składka przeznaczona będzie na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Będzie to również Niedziela Powołań. Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu dają świadectwo swego powołania a po Mszy Św. będą zbierać ofiary na Seminarium.

.