Aktualności

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2011r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek dla diecezjan poszkodowanych w wyniku klęski żywiołowej.

2. W środę zapraszam na Mszę św. zbiorową do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w kancelarii lub w zakrystii przed Mszą św.

3. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane o godz. 17.30. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w modlitwie różańcowej.

4. W piątek zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które będzie odprawione po wieczornej Mszy św.

5. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie formacyjne Apostolstwa Miłosierdzia Bożego oraz wszystkie osoby, które chciałyby się włączyć w tę grupę duszpasterską. Spotkanie odbędzie się na probostwie

6. W najbliższą sobotę proszę o posprzątanie kościoła i udekorowanie kwiatami rodziny z  Głogowej od numeru 34 do 40. Rodzinom, które sprzątały w sobotę kościół serdecznie dziękuję.

7.  W najbliższą sobotę w Kaliszu pożegnamy uroczyście całą diecezją Obraz nawiedzenia, który kończy peregrynację w naszej diecezji. Wyjazd autokarem spod kościoła o godzinie 8.30.Koszt wyjazdu 15 zł. Płacimy w autokarze.

8. Wypominki jednorazowe oraz roczne można zamawiać w kancelarii.

9. Polecam prasę katolicką : Opiekuna i Gościa Niedzielnego oraz nasz parafialny miesięcznik „Nowe Odgłosy Dzwonów”. U ministrantów i w zakrystii są do nabycia kalendarze diecezjalne na przyszły rok.  Cena 3zł. Ofiary są przeznaczone jak każdego roku na Seminarium Duchowne w Kaliszu. U ministrantów do nabycia wspaniała książka „Dlatego święty” autorstwa Ks. Sławomira Odery postulatora w procesie beatyfikacyjnym Jana Pawła II. Cena 15 zł.

.