NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 22.05.2016

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Polnej Blok nr 23. Za tydzień proszę o sprzątanie ul. Polną Blok 24.

2. Nabożeństwa Majowe codziennie o 17.30. Zachęcam do organizowania Nabożeństw przy Krzyżach i Figurach.

3. W środę Nowenna do MBNP po Nabożeństwie Majowym o 17.30.

4. Komunia Rocznicowa 29 maja o godzinie 12.00

5. Już w czwartek Uroczystość Bożego Ciała: Procesja z kościoła o godzinie 10.00 trasą jak rok temu, ołtarze w tych samych miejscach. Proszę o przygotowanie ołtarzy : I Pogrzybów, ul. Korczaka i Jagiellonów, II 3 Maja, III ul. Ogrodowa, IV Ul. Powstańców Wielkopolskich. Bardzo proszę o zaangażowanie osoby, które poniosą chorągwie, feretrony, Figury, Baldachim w Boże Ciało i przez całą Oktawę. Liczę także na Straż Pożarną i Dziewczynki do sypania kwiatków. O nagłośnienie w czasie Mszy Św. na Rynku proszę jak zwykle pana Nowickiego.

6. Próba sypania kwiatków we wtorek o 17.00

7. W piątek Spowiedź dla Dzieci klas IV i Rodziców od 17.00. Próba przed Komunią Rocznicową po Mszy Świętej.

8. Zapowiedzi przedmałżeńskie- w gablocie przed kościołem

 

9. Polecamy czasopisma katolickie: Jest nowy Numer Odgłosów Dzwonów, Opiekun, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Niedziela.

.