Aktualności

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.05.2016

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom Bloku przy ul. Polnej 24 Za tydzień proszę o sprzątanie ul. Polną Blok 25.

2. Za tydzień składka na inwestycje parafialne.

3. Nabożeństwa Majowe a od środy Czerwcowe codziennie o godzinie 17.30.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie do piątku przez cały dzień.

5. W środę Nowenna do MBNP połączona z Nabożeństwem czerwcowym.

6. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i I czwartek miesiąca. Chętnie zabiorę kogoś do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu. Na Zakończenie Oktawy proszę o przygotowanie ołtarzy wokół kościoła przez te same ulice co na Boże Ciało i według tej samej kolejności.

7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego i I piątek miesiąca . Msze Św.: 9.00 i 18.00 przy Figurze Serca Jezusowego na ul. Polnej. Po Mszy Św. Procesja do kościoła. Koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.45. Katecheza przed Chrztem o godzinie 20.00. Odwiedziny Chorych od 9.45, Spowiedź od 17.00

8. W I sobotę miesiaca Spotkanie Żywego Różańca o 16.00, Medytacja i Różaniec o 17.15 a po nim Nabożeństwo Czerwcowe.

9. Polecamy czasopisma katolickie. Odgłosy Dzwonów, Gość Niedzielny, Niedziela, Przewodnik Katolicki i inne.

10. Zapowiedzi przedmałżeńskie w gablocie przed kościołem.

 

11. Zapraszam na autokarową Pielgrzymkę do Częstochowy 11 lipca. Zapisy po Mszy Św.

.