XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.07.2016

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom Głogowy 21-30. Za tydzień proszę o sprzątanie Głogowę 31-40.

2 We wtorek po Mszy Św. Nabożeństwo do Św. Józefa

3. W środę Nowenna do MBNP po Mszy Św.

4. W I czwartek sierpnia Wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya. Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. W Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu modlitwa i Msza Święta w intencji Rodzin i w obronie Życia od godziny 17.00. Transmisja w mediach Katolickich.

5. W I piątek miesiąca Święto NMP Śnieżnej. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.30. Odwiedziny Chorych z Sakramentami od 9.45, Spowiedź od 17.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszą Św. Po Mszy Św. Katecheza przed Chrztem, dla Rodziców i Chrzestnych.

6. W sobotę Uroczystość Przemienienia Pańskiego i I sobota miesiąca. Medytacja o 17.15 i Różaniec ku czci Niepokalanego Serca NMP.

7. Za tydzień składka na inwestycje parafialne.

8. Polecamy czasopisma katolickie: Gość Niedzielny, Niedziela, Przewodnik Katolicki.

9. Zapowiedzi przedmałżeńskie w gablocie przed kościołem

 

10. Zapraszam na Pielgrzymkę do Lichenia 8.08. Zapisy po Mszy Świętej.

11. Trwają jeszcze zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Kaliską!

.