XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09.2016

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom Drogosławia od 12 do końca. Za tydzień proszę o sprzątanie Józefów 1-8.

2. Na inwestycje zebraliśmy 3430zł. Bóg zapłać. Planujemy remont Organów i Chóru.

3. Jutro Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.

4. We wtorek Wspomnienie Św. Jana Chryzostoma i Dzień Fatimski. Różaniec, Nabożeństwo do Św. Józefa i Procesja Fatimska po Mszy Świętej.

5. W środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy Św. Nowenna do MBNP.

6. W czwartek Wspomnienie NMP Bolesnej. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Spotkanie Biblijne.

7. W piątek przypada 16 dzień miesiąca. Nowenna do Św. Jana Pawła II i uczczenie Jego Relikwii po Mszy Świętej. Koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.45. Po Mszy Świętej wieczornej Katecheza Przedmałżeńska nr 11 i 21.

8. Polecamy czasopisma katolickie: Nowy numer Odgłosów Dzwonów i Opiekuna, Gość Niedzielny, Niedziela. Obok czasopism znajdziemy Kalendarz Diecezjalny po 6 złotych.

9. Za Tydzień Odpust Parafialny Podwyższenia Krzyża Świętego Będzie to jednocześnie 1 rocznica ogłoszenia Jana Pawła II Patronem Ziemi Raszkowskiej i Jubileusz 25 lecia Kapłaństwa ks. Mariana Brdysia, który odprawi Sumę Odpustową o godzinie 12.00 i wygłosi Homilię.
Na godzinę 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski, który zakończymy przejściem do Parku pod Obelisk Papieża. Tam o 21.37 złożymy kwiaty i znicze.

11. Zapowiedzi przedmałżeńskie w gablocie przed kościołem

.