XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2016

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom Józefowa 9-16B. Za tydzień proszę o sprzątanie ulicę Krotoszyńską 1-10.

2. Na pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi zebraliśmy tydzień temu 487zł. Bóg zapłać!.

3. Jutro Wspomnienie Św. Kosmy i Damiana.

4. We wtorek Wspomnienie Św. Wincentego a Paulo. Nabożeństwo do Św. Józefa po Mszy Świętej.

5. W środę Wspomnienie Św. Wacława i Bł. Ks. Michała Sopoćko. O godzinie 15.00 Modlitwa na ulicach Miast. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego pod Krzyżem Jubileuszowym. Po Mszy Św. Nowenna do MBNP.

6. W czwartek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

7. W piątek Wspomnienie Św. Hieronima.

8. W I sobotę miesiąca rozpoczyna się miesiąc Różańcowy. Zapraszamy codziennie na 17.30. W sobotę o 16.00 Spotkanie Żywego Różańca, o 17.15 Medytacja. Różaniec o 17.30.

9. Polecamy czasopisma katolickie: Odgłosy Dzwonów, nowy numer Opiekuna, Gość Niedzielny, Niedziela. Obok czasopism znajdziemy Kalendarz Diecezjalny po 6 złotych.

10. Zapowiedzi przedmałżeńskie w gablocie przed kościołem

 

11. W najbliższą sobotę w Konkatedrze Ostrowskiej Dzień Jedności. Początek o godzinie 10.00. Wszyscy jesteśmy zaproszeni do wspólnej modlitwy, zwłaszcza Wspólnoty i Grupy istniejące w Parafii. Dojazd indywidualny. Plakat przy wejściu przybliża szczegóły. W związku z tym Biuro w sobotę nie będzie czynne. 

12. Wielkim wydarzeniem będzie również Narodowy Dzień Pokuty i Pojednania. 15 października na Jasnej Górze. Tam zbierze się cała Polska by w Roku Miłosierdzia przepraszać za nasze grzechy i wady narodowe. Będziemy duchowo łączyli się w tej modlitwie, mam nadzieję, że także bezpośrednio na Jasnej Górze będzie modlić się grupa osób z naszej Parafii. Możemy pojechać wspólnie. Zapisy po Mszy Świętej

.