Aktualności

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 20.11.2016

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Jarocińskiej 43-56 Za tydzień proszę mieszkańców ul. Jarocińskiej 20 i Łąkowej

2. Tydzień temu zebraliśmy na Kościół prześladowany 620 zł. Bóg zapłać!

3. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia Niedziela Roku Liturgicznego, Święto Akcji Katolickiej, Służby Liturgicznej, KSM.

4. Jutro o 17.30 Spotkanie dla Dzieci Komunijnych i Rodziców. Na Mszy Św. poświęcenie książeczek.

5. We wtorek po Mszy Św. Nabożeństwo do Św. Józefa. Zapraszam też na Spotkanie Radę Duszpasterską.

6. W środę po Mszy Św. Nowenna do MBNP.

7. Spotkanie Apostolstwa Miłosierdzia w czwartek po Mszy Św.

8. W piątek po Mszy Świętej Katecheza Przedmałżeńska nr 13 i 23

9. Od przyszłej Niedzieli rozpoczyna się Adwent i Nowy Rok Liturgiczny. Adwent przygotowuje nas do Bożego Narodzenia i powtórnego przyjścia Chrystusa, jest czasem wyciszenia, modlitwy, nawrócenia, uczynków miłosierdzia. Są już świece na stół Wigilijny (małe 6zł., duże 15zł.). Będą też serduszka na choince (mimo 500+, może tym razem ci, którzy otrzymują 500+ sami zrobią komuś prezent-serduszko?), będzie też zbiórka żywności. Miło mi też poinformować, że powstał Parafialny Zespół Charytatywny, który zaprasza w swoje szeregi (także Młodzież). W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych zbiórka ofiar na paczki świąteczne dla najuboższych i na Mikołaja (będą jednakowe skromne prezenty od Mikołaja dla wszystkich Dzieci, Rodzice w tym roku nie będą przygotowywać osobno prezentów, mogą się włączyć w zbiórkę za tydzień).

10. Polecamy czasopisma katolickie.

11. Zapowiedzi przedmałżeńskie w gablocie przed kościolem

.