Aktualności

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07.2017

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Powstańców Wielkopolskich 1-10. Za tydzień proszę o sprzątanie ul. Powstańców Wielkopolskich 11-19.

2. W poniedziałek Święto Św. Tomasza Apostoła.

3. We wtorek Nabożeństwa do Św. Józefa. Po Mszy Świętej Spotkanie w sprawie wyjazdu w góry.

4. W środę Nowenna do MBNP po Mszy Św.

5. W I czwartek lipca Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. W Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu modlitwa, Konferencja i Msza Święta poświęcone obronie Życia i Świętości Rodzin od godziny 17.00. Transmisja w Mediach Katolickich.

6. W I piątek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.30, Odwiedziny Chorych z Sakramentami od 9.45, Spowiedź od 17.00.

7. W sobotę około godziny 19-19.30 przyjdą Pielgrzymi z Pieszej Pielgrzymki Poznańskiej, około 200 osób. Przyjmijmy ich w swoich domach.

8. Polecamy czasopisma katolickie. Jest Opiekun a w nim m in Zmiany Personalne Kapłanów i coś o Raszkowie. Jest Gość Niedzielny, Niedziela, Przewodnik Katolicki, Miłujcie się, Misyjne Drogi.

9. Zapowiedzi przedmałżeńskie – w gablocie przed kościołem

 

10. Zapraszam na autokarową Pielgrzymkę do na Jasną Górę 14 lipca. Zgłoszenia do przyszłej niedzieli włącznie. Podajemy imię i nazwisko, pesel i adres, składamy osobiście podpis i wpłacamy 50zł. Zachęcam do udziału Młodzież i Dzieci (zwłaszcza Komunijne).

.