Aktualności

NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 27.05.2018 r.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty mieszkańcom ul. Kaliskiej. Za tydzień proszę o sprzątanie Rodziców Dzieci, które będą miały I
rocznicę Komunii Świętej.
2. We wtorek o godzinie 19.00 próba sypania kwiatków
3. W środę po Mszy Świętej próba przed Komunią rocznicową i zebranie z Rodzicami.4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte o godzinie 8.00, o 10.00 (Msza Święta na Rynku) i 18.00. Centralne Uroczystości o 10.00. Procesja Eucharystyczna po Mszy Świętej trasą jak rok temu, ale w odwrotnym kierunku. Proszę o przygotowanie ołtarzy: Ołtarz w Rynku- ul. Żwirowa, Kwiatowa i Owocowa, I (u p. Drygasów) ul. Kaliska, II (na Pleszewskiej) ul. Koźmińska, III (koło Przedszkola) -ul. Pleszewska po stronie Poczty, IV (przy Krzyżu Jubileuszowym) Pleszewska -druga strona. Bardzo proszę o zaangażowanie osoby, które poniosą chorągwie, feretrony, Figury, Baldachim w Boże Ciało i przez całą Oktawę. Liczę także na Straż Pożarną i
Dziewczynki do sypania kwiatków. O nagłośnienie w czasie Mszy Św. na Rynku proszę jak zwykle pana Nowickiego.
5. W I piątek czerwca od godziny 9.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu do 18.00 Odwiedziny Chorych z Sakramentami od 9.30, Spowiedź 0d 17.00.
6. W I sobotę czerwca Medytacja i Różaniec ku czci Niepokalanego Serca NMP
o 17.15. Okazja do Spowiedzi dla Dzieci rocznicowych i Rodziców od 19.00.
7. Komunia Rocznicowa 3 czerwca o godzinie 12.00 zakończona Procesją Eucharystyczną w związku z Oktawą Bożego Ciała. Również w niedzielę 3 czerwca w naszej Parafii będzie Kleryk z Seminarium, który będzie zbierał składkę na Seminarium. Po Mszy Świętej zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności w Warszawie. W związku z tym Składka na inwestycje tym razem 10 czerwca.
8.Za tydzień także Festyn Dziecięcy w Bieganinie od 15.00 na rzecz Dzieci z Domu Dziecka w Pleszewie.
9. Zapowiedzi przedmałżeńskie – w gablocie przed kościołem
10. Pielgrzymka autokarowa do Lichenia 25 czerwca. Zapisy w Zakrystii i Biurze parafialnym do 10 czerwca.

.