Aktualności

I NIEDZIELA ADWENTU

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom Moszczanki 40-52. Za tydzień proszę mieszkańców Moszczanki 30-38.

2. Bóg zapłać za zboże (800kg.) dla Domu Caritas w Domaniewie od mieszkańców Józefowa i Drogosławia.

3. Rozpoczął się Adwent. Roraty od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. Zapraszamy zwłaszcza Dzieci! Nie będzie Mszy Św. o 18.00!

4. We wtorek po Mszy Św. Nabożeństwo do Św. Józefa. i Rada Duszpasterska

5. W środę po Mszy Św. Nowenna do MBNP.

6. W I czwartek miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.30 do 17.00. W Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu tradycyjna Modlitwa i Msza Św. w obronie Życia i w intencji Rodzin od godziny 17.00. Transmisja w TW TRWAM i Radio MARYJA. Osoby, które chcą pojechać do Kalisza prosimy o zgłoszenie się do p. Mariana Rybickiego.

7. W I piątek miesiąca Adoracja od 9.30 do 17.00. Odwiedziny Chorych od 9.45. Spowiedź od 16.00. O godzinie 19.00 Katecheza przed dla Rodziców i Chrzestnych Dzieci, które mają otrzymać ten sakrament w Grudniu i Styczniu!.

8. W I sobotę miesiąca Spotkanie Żywego Różańca o godzinie 16.00, Medytacja i Różaniec o 17.15.

9. Od przyszłej Niedzieli rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Wygłosi je tym razem Ks. Grzegorz Czubak, Misjonarz pracujący w Kazachstanie. Również za tydzień przeżywać będziemy dzień pomocy Kościołowi na Wschodzie. Ks. Rekolekcjonista osobiście lub Lektorzy będą po Mszach Świętych zbierać ofiary dla Katolików na Wschodzie.

10. Również za tydzień o godzinie 12.00 Dzieci mogą się spodziewać odwiedzin Mikołaja. Rodzice zainteresowani współpracą z Mikołajem niech zgłoszą się do p. Kościelnego.

11. Dziś rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

12. Polecamy czasopisma katolickie, jest nowy Numer Odgłosów Dzwonów, nowi autorzy tekstów.

13. Zapowiedzi przedmałżeńskie – w gablocie przed kościołem.

 

14. Bardzo proszę żeby w tym roku przygotowaniem Żłobka zajęła się Głogowa! Przedstawicieli zapraszamy na Radę Duszpasterską we wtorek.

.